Жителів Кролевеччини штрафуватимуть за відсутність маски

Коронавірус | 16:30, 15.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

14 січня в Україні набув чинності прийнятий у грудні закон про введення штрафів для юридичних та фізичних осіб за відсутність масок у клієнтів і персоналу.

Згідно з новим законом, штрафувати будуть:

  • за пропуск, допуск особи в громадські будівлі, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без одягнених засобів індивідуального захисту, в тому числі респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, в тому числі виготовлених самостійно,
  • невжиття заходів щодо перебування людини в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту,
  • обслуговування клієнтів без таких засобів захисту в період карантину.

Для юридичних осіб штрафи становитимуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн – 5100 грн).

Підприємство, установа, організація, громадянин – суб’єкт господарської діяльності також будуть зобов’язані сплатити штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів.

Нагадаємо, що в Україні вже працюють штрафи і для самих порушників маскового режиму – громадян. Їх передбачає закон, який вступив в силу ще з 21 листопада.

У цьому випадку штраф становить від 170 до 255 грн. Його повинні платити самі громадяни, які перебувають в громадському місці без засобів захисту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: