Жителям Кролевеччини перерахують пенсії ще й в листопаді

Суспільство | 13:11, 2.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як наголошує Уряд, у жовтні було забезпечено виплату перерахованих пенсій відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

В результаті перерахунку пенсії було підвищено для 10,2 млн пенсіонерів. Доплату до 200 грн отримало 4 794,8 тис осіб, доплату в розмірі 200,01 – 500 грн – 2 069,8 тис осіб, від 500,01грн до 1000 грн – 1 291,6 тис, і ще  2 082,6 тис осіб отримали доплату понад 1 тис грн.

У жовтні підвищення пенсії отримали понад 6,9 млн пенсіонерів, розмір підвищення яких перевищував 140 грн. Ті ж у кого розмір підвищення менше отримають доплату за жовтень разом із підвищеним розміром у листопаді.

На Урядовому порталі роз’яснюють, що перерахунок пенсій відбувся зокрема шляхом їх осучаснення. Аби, перш за все, ліквідувати розриви у  розмірах пенсій залежно від року призначення.  Останній перерахунок пенсій проводився в 2012-му році, але із застосуванням показника середньої заробітної плати по Україні за 2007 рік (1197,91 грн). За цей час середня зарплата по Україні, яка застосовується при обчисленні пенсії, зросла до 3764,4 грн, або більше ніж в 3 рази. Перерахунок пенсій ліквідує цей дисбаланс. Чим раніше людина вийшла на пенсію, тим вищою є доплата при осучаснені пенсії.

Крім того, в зв’язку із застосуванням збільшеного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, зросли прив’язані до цього показника виплати. Мінімальна пенсія за віком зросла з 1312 гpн до 1452 грн. Майже на 11% зросли мінімальні пенсії: для учасників бойових дій, особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильський АЕС, родинам загиблих військових, шахтарів, інвалідів.

Всі пенсії перераховувались для кожного пенсіонера індивідуально, але за єдиною формулою.

Як повідомила заступник начальника Глухівського об’єднаного УПФ в Сумській області Наталія Срібранець у Кролевецькому районі отримали підвищенні пенсії понад 8 тисяч пенсіонерів. Середнє підвищення по району склало 408 тисяч гривень, а середня пенсія – 2005 гривень.

«Маю більше 45 років трудового стажу, а пенсію отримую мізерну. Додали лише 140 гривень – курям на сміх», – бідкається кролевчанка Олександра Сергіївна.

Зате Василь Іванович задоволений, адже отримав надбавку до пенсії у більш ніж у 1000 гривень: «Я все життя пропрацював трактористом практично на одному підприємстві. Маю великий трудовий і страховий стаж. Тож і суттєвій надбавці радий».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: