Виговська

Життєво необхідні ліки мешканцям Кролевеччини: проблему людей з діабетом потрібно терміново вирішувати

Медицина | 14:37, 16.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли, наразі на Сумщині гостро стоїть питання забезпечення відповідними медикаментами хворих на цукровий та нецукровий діабет. Забезпечення даними ліками покладено на органи місцевої влади, зокрема на апаратній нараді, в понеділок. т.в.о. голови облдержадміністрації Вадим Акпєров зазначив, що  органи влади на місцях мають забезпечити інсулінозалежних необхідними препаратами.

З даного приводу ми поспілкувалися з т.в.о. голови Кролевецької РДА Валентиною Тищенко. Як зазначила посадовець, на сьогодні, в Кролевецькому районі теж критична ситуація з забезпечення ліками хворих на діабет. Кошти, що були виділені з державного бюджету – це лише 35 % від загальної потреби і вони вже закінчилися.

За її словами, загалом на Кролевеччині зареєстровано 194 хворих на діабет, в тому числі 46 сільських жителів. З усієї кількості хворих – 10 дітей. З державного бюджету, на придбання медикаментів даній категорії громадян, надійшло 572,6 тисяч гривень. З районного бюджету було виділено 38,8 тисяч гривень, з бюджету Буйвалівської сільської ради – 2,9 тисяч гривень, з бюджету Кролевецької міської ради – 30 тисяч гривень. Річна потреба становить понад 1,6 мільйонів гривень, місячна потреба – 134,6 тисяч гривень, з них на жителів сільської місцевості – 31, 8 тисяч гривень, й відповідно мешканців Кролевецької ОТГ – 102,8 тисяч гривень.

Щоб забезпечити діабетиків медикаментами до кінця року потрібно винайти 434,5 тисяч гривень додаткових коштів.

“На чергових сесіях сільських рад, які відбудуться у серпні-вересні будуть розглядатися питання про виділення необхідної суми коштів для забезпечення мешканців сіл району відповідними медикаментами. За результатами засідання відповідної депутатської комісії районної ради було прийнято рішення виділити 15,442 тисячі гривень, щоб закрити дану проблему по жителям сільської місцевості району. Щодо мешканців Кролевецької ОТГ, то забезпечення хворих на діабет медичними препаратами, має бути вирішене депутатами Кролевецької міської ради”, – наголосила Валентина Тищенко.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: