Загроза залишається досить серйозною, – Дмитро Живицький

Війна, Ворог | 12:45, 9.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській області залишається досить серйозною загроза чергового заходу армії РФ, оскільки значна частина ворожих військ перебуває поблизу кордону з Україною. Про це заявив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

“Загроза залишається досить серйозною. Ми спостерігаємо велике скупчення російських військ поблизу кордону з Україною у Сумській області. Але ми готуємося до “гарячого прийому”, якщо вони захочуть знову піти через Сумську область. Але не рекомендуємо їм”, – каже він.

Щодо ситуації на кордоні, Дмитро Живицький заявив, що частково він ще відкритий.

“Ми частково контролюємо кордон, частково він ще відкритий. У нас протяжність кордону одна з найбільших з країною-агресором. Це 564 кілометри, і контролювати таку ділянку вкрай проблематично”, – наголосив очільник області та додав, що навіть після перемоги бути спокійними з таким сусідом не можна.

Голова Сумської ОВА наголосив, що необхідно будувати “лінію Маннергейма” і зміцнювати кордон з агресором.

 Я залишаюся прихильником того, що має бути фізична стіна, яка буде непрохідною. Тобто такий набір технічних споруд, аби було неможливо сюди зайти. Також має бути серйозна система протиповітряної оборони. Бо те, що наші міста бомбардуються й обстрілюються з повітря, це серйозна проблема. Ми не можемо бути впевненими, що це не повториться знову, – зауважив він.

Джерело

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: