Звіт Обтівського сільського голови: мінусова демографія, зменшення поголів’я худоби та нова їдальня

 Поділитися

Поділитися в

«Минулий рік був роком нелегкої праці депутатського корпусу, виконавчого комітету, працівників апарату сільської ради та всіх установ та організацій територіальної громади. Але спільними зусиллями, за підтримки депутатів різних рівнів, влади, підприємців, громади села вдалося вирішити всі нагальні питання, які виникали протягом минулого року», – розпочав свою доповідь Обтівський сільський голова Володимир Петренко.

Як розповів сільський голова, територія Обтівської  сільської ради включає три населених пункти: Обтове, Погорілівка, Губарівщина. Станом на 1 січня цього року чисельність  населення  сільської ради становить 1134 чоловік.

На території сільської ради налічується  – 883 дворів, із них жилих – 514, не жилих – 369 дворів. Протягом 2017 року народилось 10 чоловік, а померло – 34.

«Основним джерелом наповнення бюджету сільської ради є плата за землю. Із сільського бюджету фінансуються: управління сільської ради, пожежна охорона, дошкільний навчальний заклад, бібліотека та будинок культури. 15469 гривень передано субвенції районному бюджету. Вільний залишок на 01 січня 2018 року складає 88516 грн. У першу чергу залишок буде використовуватись на виплату заробітної плати, плати за електроенергію, інтернету в ДНЗ та благоустрій», – зауважив сільський голова.

Також у звіті йшлося про те, що вагомою подією для села Обтове в минулому році стало відкриття нової їдальні в школі. Її реконструкція розпочалася ще у вересні 2016 року, були залучені кошти із районного бюджету та, за сприяння народного депутата Ігоря Молотка, державного бюджету. Придбано нове обладнання, посуд. Для школи закуплено комп’ютер та ноутбук.

Кожного року сільська рада активно включається в роботу з благоустрою території. Проводилось прибирання біля сільської ради, будинку культури, в центрі села, біля пам’ятників в селах Обтове, Погорілівка, Губарівщина.

У минулому році, за кошти депутата районної ради Віктора Бика та  депутата  міської  ради Віктора Лехмана, було встановлено пам’ятник, загиблим в роки Другої  світової  війни, партизанці, уродженці с. Камінь  нашого району медсестрі Тані, яка була похована в лісі  поблизу села Губарівщина.

За допомогою народного депутата Ігоря Молотка було проведено ямковий ремонт частини дороги від сіл Реутинці до Обтового та частину в самому селі Обтове.

На території  сільської ради  господарську діяльність здійснює ТОВ «Десна», яке займається вирощуванням зернових культур, соняшнику, ріпаку та інших культур та ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод».

З різних причин спостерігається зменшення поголів’я худоби у населення.

Наприкінці звіту, за багаторічну сумлінну працю на благо Обтівської територіальної громади Обтівський сільський голова Володимир Петренко був відзначений спільною Грамотою районної ради та райдержадміністрації.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: