Звітувала голова Зазірківської сільської ради: 383 жителя і понад 140% перевиконання бюджету

 Поділитися

Поділитися в

У Кролевецькому районі проходять звіти голів територіальних громад Кролевецького району, зокрема нещодавно перед населенням Зазірківської сільської ради прозвітувала її очільниця Галина Лавринець.

Зі слів сільського голови, територія сільської ради включає три населені пункти: Зазірки, Новоселиця, Калашинівка. На 1 січня 2017 року чисельність населення сільської ради становить 383 чоловік, з них працездатного – 212. За звітний рік народилася 1 дитина, померло 9 чоловік.

Безумовно, головне місце займає робота з формування збалансованого і реального бюджету сільської ради. Стабільне надходження коштів до сільського бюджету є найважливішим чинником для економічного розвитку сільської ради, її соціально-культурної сфери, підвищення добробуту населення”, – зауважила сільський голова.

Зокрема вона деталізувала, що до бюджету надійшло 906,492 тис. грн при прогнозованому завданні 628,998 тис грн, що склало 144,1% виконання прогнозних показників. У порівняні з попереднім роком сума надходжень збільшилась на 195 тис грн, або на 78,6 %.

Із сільського бюджету фінансуються: управління, Будинок культури, сільська бібліотека та пожежна охорона. Виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери проводиться своєчасно, заборгованості жодного разу не було.

У сільських господарствах населення утримується 67 голів ВРХ, свиней – 72, коней -15 та ін. Станом на сьогодні на території Зазірківської сільської ради немає жодного сільськогосподарського підприємства, орні землі здані в оренду та обробляються ТОВ “Кролевець – Агро”, ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», ТОВ «Надія плюс», фермерське господарство гр. Андрущенко О.М.. У 2017 році загальний розмір орендної плати відповідно до договорів оренди становить 6% вартості грошової оцінки.

Також, Галина Лавринець зупинилася на питання соціального захисту населення, житлово-комунального господарства та благоустрою територій, освіти та культури, а також пожежної охорони.

Звітуючи за виконану роботу, сільський голова окреслила і перспективи на найближчий час: ремонт водопровідної мережі, проведення заходів з благоустрою, облаштування пождепо, розмежування земель комунальної власності, ремонт доріг тощо.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: